10 EŽERŲ TURAS: ŽYGIS GRAŽUTĖS REGIONINIAME PARKE + SAULĖLYDŽIO IRKLENTĖS

Tobulas žygis mėgstantiems gamtą ir norintiems išsukti iš pramintų turistinių Lietuvos takų. Žygis su vadovu po Gražutės regioninį parką suteiks galimybę pasimėgauti laukinės Lietuvos grožiu. Pasiklausyti medžių viršūnėse ošiančio vėjo, pakvėpuoti gaiviu, pušimis kvepiančiu oro, leisti akims ir sąmonei pailsėti ir atsigaivinti. Mėgausimės gydančiomis gamtos galiomis ir patirisime ypatingą ramybės pojūtį.

Gražutės nacionalinį parką galima pasiekti iš Vilniaus traukiniu arba autobusu per 2-2,5 valandos.

Žygio metu aplankysime 10 nuostabių ežerų - mažų ir didelių!

O vakare pasisemkite įkvėpimo iš nuostabių Lietuvos saulėlydžių grožio mūsų fantastinio irklenčių turo metu.

Mėgaukitės šia unikalia romantiška kelione net ir savaitės viduryje ir atsipalaiduokite malonios vakarinės saulės spinduliuose. Lengvai čiuožkite ežero paviršiumi, pasiekite pačias užslėptas Švento ežerų vieteles.

Location

Maršrutas

Pradžia
Pradėsime iškeliaudami iš Visagino traukinių stoties link Smalvos ežero.

Žygiavimas
Vietinis vadovas praves žygį tankiais miškais, vaizdingomis ežerų pakrantėmis ir palei purius pelkynus. Papasakos apie vietinę augmeniją ir gyvūniją. Vasarą galėsite rinkti valdomas žoleles ir uogas, ir gal net pamatyti laukinių žvėrių.


Pietūs
Pusiaukelėje sustosime papietauti. Vadovas parodys, kaip pasigaminti tradicinį maistą ant laužo, pamokys ir leis patiems dalyvauti maisto gaminime. Taip pat vasarą turėsite galimybę paplaukioti gaiviuose laukinių ežerų vandenyse

Žygiavimas iki Švento ežero

Plaukimas irklentemis vakare
Irkluosite palei vaizdingiausius laukinius Švento ežero krantus, mėgaudamiesi vasaros saulėlydžio ramybe. Jokio skubėjimo. Kvėpuokite grynu ateinančio vakaro oru, lengvai čiuožiant glotniu miško ežero vandens paviršiumi.

Pabaiga
Turas pasibaigs ten, kur ir prasidėjo. Ant ežero kranto jūsų lauks karšta skani arbata su sausainiais. Priklausomai nuo orų, galima išsimaudyti šio gražaus miško ežero gaivinančiose vandenyse